Epson 812 (C13T05D292) Cyan Ink Cartridge - Genuine
Suitable printers: Epson WF-7845, WF-7840, WF-7830, WF-4835, WF-4830, WF-3825, WF-3820
Product Code:
C13T05D292
Genuine
This product is original (OEM)
Stock Level:
> 5 in stock, ready to ship
Epson 812XXL Extra High Capacity Black Ink Cartridge - Genuine
Suitable printers: Epson WF-7845, WF-7840, WF-7830
Product Code:
C13T02K192
Genuine
This product is original (OEM)
Print Colour:
Black
Stock Level:
> 5 in stock, ready to ship
Epson 812 (C13T05D192) Black Ink Cartridge - Genuine
C13T05D192
> 5 in stock, ready to ship
Epson 812 (C13T05D392) Magenta Ink Cartridge - Genuine
C13T05D392
Print Colour:
Magenta
> 5 in stock, ready to ship
Epson 812 (C13T05D492) Yellow Ink Cartridge - Genuine
C13T05D492
Yellow
> 5 in stock, ready to ship
Epson 812 (C13T05D692) Ultra Value Pack C/M/Y/K Ink Cartridges - Genuine
C13T05D692
C/M/Y/K
> 5 in stock, ready to ship
Epson 812XL (C13T05E192) High Yield Black Ink Cartridge - Genuine
C13T05E192
Black
> 5 in stock, ready to ship
Epson 812XL (C13T05E292) High Yield Cyan Ink Cartridge -Genuine
C13T05E292
Cyan
> 5 in stock, ready to ship
Epson 812XL (C13T05E392) High Yield Magenta Ink Cartridge - Genuine
C13T05E392
Magenta
> 5 in stock, ready to ship
Epson 812XL (C13T05E492) High Yield Yellow Ink Cartridge - Genuine
C13T05E492
Yellow
> 5 in stock, ready to ship
Compatible 812XL High Yield Black Ink Cartridge For Epson
C13T05E192
Compatible
3rd party manufacturer (Non genuine)
Page Yield:
1,100 Pages
Compatible 812XL 4 Pack (C/M/Y/BK) High Yield Black Ink Cartridges For Epson
C13T05E192x4
Compatible
Page Yield:
1,100 Pages
Compatible 812XL High Yield Cyan Ink Cartridge For Epson
C13T05E292
Cyan
Compatible 812XL High Yield Magenta Ink Cartridge For Epson
C13T05E392
1 in stock, ready to ship
Compatible 812XL High Yield Yellow Ink Cartridge For Epson
C13T05E492
> 5 in stock, ready to ship
C11CH67502
Print Res:
4800 x 2400 dpi
Print Speed:
12 ppm Colour
Colour
Product Size:
515mm (W) x 415mm (D) x 350mm (H)
Tray Capacity:
2 x 250-sheet
Device Weight:
20.6 kg
Network:
Y
Product Description:
Limited stock in QLD  & SA only. Contact us for shipping to other states, sales@cartridgestore.com.au 02 8007 6070 The WorkForce WF-7845 all-in-one printer quickly produces high quality prints up to A3+ (13" x 19") and scans up to A3. Features a 550-sheet capacity, dual trays, plus a rear feed for specialty paper, ensuring added productivity for any office. It also includes auto 2-sided print, copy, scan and fax, plus a 50-page Auto Document Feeder. , USB cable and fax cable not included. 12 Month Warranty, Starter Cartridges in the box.
> 5 in stock, ready to ship
Consumables for this printer:
C11CJ05503
Print Res:
800 x 2400 dpi
Print Speed:
10 ppm Colour
Colour
Product Size:
425mm (W) x 388mm (D) x 330mm (H)
Tray Capacity:
2 x 250 sheet
Device Weight:
11.9kg
Network:
Yes
Product Description:
> 5 in stock, ready to ship
Consumables for this printer:
C11CJ07502
4800 x 2400 dpi
11ppm Colour
425mm (W) x 379mm (D) x 249mm (H)
250 Sheet
8.8kg
Y
Boost productivity for your home or small office with the WorkForce Pro WF-3825 all-in-one printer. The WF-3825 delivers high quality prints with ultra-sharp text. Fast and efficient, the WF-3825 quickly produces professional-quality documents. Its 250-sheet paper capacity means you’ll reload paper less often. Plus, Convenient features like a 2.7" colour touchscreen, 35-page Auto Document Feeder and auto 2-sided printing.
> 5 in stock, ready to ship